+90 216 693 22 33 | 0532 230 70 78 info@quantaturkiye.com

MonaLisa Touch SmartXide²

Lazerle Genital Estetikte Yeni Çağ

– Vajinal Rejuvenasyon
– Vajina Daraltma
– Vajina Beyazlatma
– Labiaplasty
– Doğum Sonrası Yara Tedavisi
– Cerrahi İşlemler

Monalisa Touch kozmetik jinekolojide yön belirleyen ilk lazer teknolojisidir. Vajina beyazlatma, sıkılaştırma, vulvar rejuvenasyon, inkontinans, doğum sonrası çatlaklıklarının tedavisi ve lazer ile labioplasti için FDA onaylıdır.

Monalisa Touch etkisi düşük olan ve tekrar tedavi gerektiren erbium dalga boyu yerine özel atım şekline sahip karbondioksit PSD teknolojisine sahiptir.

Monalisa Touch laparoskopi ve kolposkopi uyumlu tek jinekolojik lazerdir.

VİDEO

ÖNCESİ & SONRASI

MonaLisa Touch

MonaLisa Touch, birçok etkisinin dışında, menopoz sonrası kadınlar arasında yaygın bir problem olan vajinal atrofi ( azalan östrojen nedeniyle vajinal duvarların incelmesi ve iltihaplanması ) ile ilgili semptomlarla da mücadele eden ve hafifletmeye yardımcı olan vajinanın en fonksiyonel biçim de restorasyonudur.

Kuruluk, hassasiyet ve mukozal elastikiyet kaybını belirleyen faktörler üzerine olan bu işlem, cinsel ilişki sırasında özellikle akut hale gelen zorlanma, kaşıntı, tahriş ve ağrıları da giderebilmektedir.

Yapılan uygulama esnasında olan lazer etkileşimi, aslında rehidrasyon ve fonksiyonel doku restorasyonu için vajinal duvarlarda bulunan kolejini uyarmak için en ideal yöntemlerden biridir. Bu etkin uygulama sonrasında, hasta kendine güven duyar ve cinsel birlikteliklerinde aldığı hazzı daha yoğun hisseder.

BİZİ ARAYIN
+90 216 693 22 33

BİZİ ARAYIN
+90 216 693 22 33

Copyright 2017 © Movemed Tüm Hakları Saklıdır.